Czy warto zostać blogerem w Internecie ?

Czy jednak pomimo wyników warto pozostać po stronie obserwatora oraz wielbić ich rezultaty obiektywnie?

Od kilku lat ogromną popularność zyskują blogerki w Internecie. Możemy rozczłonkować ich na różne kategorie blogerzy kulinarni, modowi, kosmetyczni, polityczny i inni czy też wideo blogerzy, którzy zakończyli pisać, a zaczęli mówić w krótkometrażowych filmikach najczęściej na youtubie. Jest już tyle grup tematycznych, że każdy z nas myślę napotkał by swoje miejsce albo jako subskrybent albo jako sam mówca. Są osobowości, które bardzo nabrały pewności do blogerów, ale są też tacy, którzy nie akceptują tą sferę, obwiniając o brak przeżyć i chęć pieniędzy na jeszcze mniej doświadczonych adresatach. Trudno się nie przyjąć, że blogerki modowe praktycznie kreują kierunek na kolejne sezony i traktowane są przez niektórych stylistów czy projektantów jak guru zaraz za modelkami.

Jedni blogerzy uskuteczniają to dla czystej przyjemności drudzy nie ukrywając robią to tylko dla kasy. Coraz częściej branże kosmetyczne zamiast reklamować się w TV wolą ofiarować swoje pieniądze właśnie dla blogerki, który wypromuje program afiliacyjny programy-partnerskie.info wśród zaciekawionych czytelników. po wielokroć jest to daleko idąca ścieżka, ponieważ oprócz bloga, blogerzy posługują się także innymi portalami społecznościowymi takimi ja Facebook, Instagram czy Snapchat.

Wydaje mi się, że krąg blogerów stał się trochę niedostępną strefą dla nieszukających rozgłosu blogowiczów, którzy pragną przedstawić swoje przeżycia. Teraz blogowanie kojarzy się tylko z finansami, a osiągają je Ci którym udało się zdominować. Jednak jest wiele blogerów, którym się udało, ale przeznaczają tej pracy całe swoje życie zawodowe . takie środowisko osób na pewno wkłada w swoją pracę masę energii oraz przeznacza dużo czasu, dlatego iż jest to ich praca stała.