Prosty owoc prostym aktem stworzenia

W botanice drzewo owocowe jest strukturą owocującą w roślinach, którą tworzy głównie jajnik u roślin kwitnących, który następnie jest zrzucany z owocami na ziemię. Istnieją różne rodzaje drzew owocowych w zależności od obszaru geograficznego, na którym są uprawiane. Niektóre z najczęstszych rodzajów to mango, jabłko, śliwka, ananas, arbuz, wiśnia, kiwi itp. Warunki, w jakich rosną owoce, określają również rodzaj drzewa owocowego, które możesz mieć.

Jabłko to jagoda lub drzewo owocowe uprawiane głównie w Azji. Jest to owoc jabłka (Malnutritionema Appleya), który jest cętkowanym drzewem owocowym. Przekształca owoce w chrupiącą i chrupiącą miazgę, a następnie poddaje się dalszej obróbce, takiej jak suszenie, pieczenie itp., zanim zostaną zjedzone. Produktem końcowym, który otrzymujesz, jest jabłko o aromatycznym i słodkim smaku, spożywane jako przekąska. Owoc składa się z mięsistych zielonych nasion, białawo czarnych nasion i grubej miękkiej skórki.

Śliwka to jagoda o okrągłym kształcie z ciemną skórką i małymi zielonkawymi czarnymi plamkami. Plamy pojawiają się, gdy owoc osiąga dojrzałość i staje się czarny. Śliwka to prawdziwy owoc, ponieważ rozwija się w procesie dojrzewania i nie jest owocem bez pestek. Kiedy ten owoc osiągnie pełną dojrzałość, jest gotowy do marynowania. Jest to jedno z najpopularniejszych warzyw w wielu częściach świata.

Owoc to owoc, który jest kompletnym nasieniem, które zostało oderwane od łodygi, a jego mięsiste, zielono-żółte korzenie są widoczne. Testa to biały puszysty materiał, który można zobaczyć podczas produkcji testowej. Test wytwarza silny zapach podczas produkcji i sprawia, że ​​mięso wygląda pysznie. Nazwa testa to najlepsza owocnia.

Owoce figi to bardzo duży owoc z zaokrągloną czarną plamą, która oddziela go od reszty ciała. Owoc wygląda jak kawałek skrzypiec, który został pocięty na dwie części, a płaska część jest pusta w środku. Wielkość owocu to pół cala, a biała plama w środku jest około cztery razy większa. Białe wnętrze figi ma bardzo gorzki smak, wnętrze jest bardzo miękkie, a gdy ten owoc dojrzeje, tworzy pyszny, soczysty miąższ.

Obliquans fig to małe nasiona, które są dobrze rozwinięte (nie w pełni dojrzałe) i mają dziury podczas formowania. Ukośne nasiona z otworami nazywane są pilii, a nasiona, które są zamknięte w mięsistej części owocu, nazywane są bulimią. Nasiona te mają podobną strukturę do nasion grochu, ale nie są tak duże. Bulimia są umieszczane we wgłębieniu figi, ponieważ są potrzebne do wytworzenia ekstraktu figowego.

Pomidor zawiera od dwóch do trzech procent całkowitej masy owocu. Pozostała masa owocu składa się z nasion, które można nazwać płatkami i nie są widoczne gołym okiem. Gdy zbiera się dojrzały pomidor, owoc ma łodygę o długości od 12 do 20 cali, która wyrasta wraz z kwitnącą rośliną. Ta kwitnąca roślina nazywana jest kłączem. Łodygi pomidorów mają wiele gałązek, które wyrastają w podziemne bulwy, które w ciągu kilku tygodni wydadzą owoce.

Wszystkie opisane powyżej proste owoce są produkowane przez łodygę pojedynczej rośliny, która jest ścinana powyżej podstawy. Łodyga rozdziela się na wiele nowych pędów, a te rośliny pędowe same kwitną i rozmnażają się. Aby wyprodukować owoc, roślina musi być w stanie podzielić komórkę w procesie zwanym podziałem. Dekolt owocu przypomina dekolt kwiatu, ponieważ jest to dziura pośrodku dekoltu. Owoce są uważane za kompletne dopiero wtedy, gdy nasionko zostanie zrzucone z kwiatu na ziemię.